Чемпіонат Львівської області "Дитяча ліга"Бродівська ДЮСШ- Бориславська ДЮСШ.

Дата: 25.03.2024 09:51

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.23 березня 2024р., субота і наша волейбольна команда(тренера Пилипчука І.О) знову грає на виїзді в м. Борислав.Чемпіонат Львівської області "Дитяча ліга" з волейболу серед юнаків 2007р.н. та мол., зустрічалися команди Бродівської ДЮСШ та Бориславської ДЮСШ. Гра була захоплююча і аж з п'яти партій. Тренерам обох команд прийшлось добряче похвилюватися, а хлопцям потрудитись .Наші вихованці завзято взялися до гри і виграли спокійно першу партію. В другій партії розслабляються, але витягують перемогу. Третя і четверта партія: господарі згуртовуються і "виривають" очки на свою користь. І в п'ятій партії господарі беруть ініціативу в свої руки, але, помінявшись майданчиками, наші волейболісти переломлюють хід гри. Рахунок: 3:2 (25:18; 25:23; 23:25;23:25; 15:9). Перемога наша!Дякуємо тренерам та вихованцям Бориславської ДЮСШ за теплий і дружній прийом.Дякуємо нашим мужнім захисникам, що тримають над нами мирне небо.Слава ЗСУ! Слава Україні!