" ДИТЯЧА ЛІГА" КЗ ДЮСШ ім. Короля Данила м. Львів.-ДЮСШ(м.Броди)

Дата: 10.03.2024 10:20

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.Субота, 9 березня 2024 р. виїзд нашої команди в м. Львів на Чемпіонат Львівської області з волейболу " Дитяча ліга" серед юнаків 2007р.н. та мол. Наш суперник команда КЗ ДЮСШ ім. Короля Данила м. Львів.. З цією командою ми часто зустрічаємось в спортивних баталіях і мали перемінний успіх.Неодноразово команда тренера Михайла Хоми приїздила на змагання в Броди. Це сильний суперник і, можна сказати, основний на шляху до перемоги в цьому турнірі. Сьогодні, нажаль, наша команда поступилась з рахунком 1:3. Можливо, дещо розслабились після попередніх перемог, але фортуна була на боці господарів. Вдома, кажуть, і стіни допомагають. Але не здаємось, продовжуємо тренуватись і віримо в свої сили. Дякуємо тренерам за терпіння, а батькам за підтримку. Велика подяка відділу освіти за наданий автобус.Дякуємо нашим мужнім воїнам за можливість тренуватись і змагатись. Слава ЗСУ! Слава Україні!