"ДИТЯЧА ЛІГА" Бродівська ДЮСШ-КЗ "ДЮСШ ім. П. Короля" (М) м. Львів.

Дата: 21.03.2024 11:39

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.20.03.2024р., спортивна зала гімназії.Чергова гра Чемпіонату Львівської області "Дитяча ліга" з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та мол. Зустрічалися команди Бродівської ДЮСШ та КЗ "ДЮСШ ім. П. Короля" (М) м. Львів. І вихованці нашої школи перемогли з рахунком 3'0.  .Своїх спортсменів прийшов підтримати і перший тренер Ігор Пилипчук.Волейбол -досить популярний вид спорту в Бродах і дуже багато приходить вболівальників, щоб підтримати наших спортсменів. Щиро вдячні їм за це. Дякуємо Віталію Легчиліну, Василю Кульчицькому та вихованкам Бродівського педколеджу за допомогу в суддівстві.А ще низький уклін нашим воїнам-захисникам, які ціною  власного життя, дають нам можливість тренуватись і змагатись під мирним небом.Слава ЗСУ! Слава Україні!