Чемпіонат Львівської області з волейболу" Дитяча ліга" серед юнаків 2007 р. н. ДЮСШ м.Броди та КЗ ДЮСШ ім. П. Короля м. Львів.

Дата: 01.01.2024 15:47

Бродівська дитячо- юнацька спортивна школа. 27 грудня 2023 р., в спортивній залі гімназії відбулася гра з волейболу "Чемпіонат Львівської області " Дитяча ліга" серед юнаків 2007 р. н."Зустріч була між командами Бродівської ДЮСШ та КЗ ДЮСШ ім. П. Короля м. Львів.І знову наші найкращі,не давши жодних шансів гостям, виграли всі три партії. І у всіх партіях домінували над суперником. Рахунок 3:0 ( 25:23; 25:17; 25:21).Привітаємо ж наших вихованців та їх тренера - викладача Сергія Леонідовича Долинюка ( перший тренер Пилипчук І. О.) з черговою перемогою. Так тримати, до нових звершень.Слава ЗСУ! Слава Україні!