Першість КЗ "ДЮСШ ім. Д.Оббаріуса" з легкої атлетики у приміщенні присвячений до Дня Св. Миколая.

Дата: 11.12.2023 16:12

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.У четвер, 7 грудня у м. Львові відбулася першість КЗ "ДЮСШ ім. Д. Оббаріуса" з легкої атлетики у приміщенні присвячений до Дня Св. Миколая. Ці змагання проводилися в оновленому, сучасному манежі. І перевірити свою спортивну міць приїхало дуже багато легкоатлетів з різних куточків Львівщини. Нашу спортивну школу представляли 6 спортсменів тренера -викладача Володимира Ярославовича Романюка:Руцька Софія;Хома Віталій;Швайка Роман;Тулайдан Вікторія;Щудло Давид;Тулайдан Тетяна.Вони гідно виступили та перевірили свої можливості.Спорт, як ніщо інше, допомагає відволіктися від реалій сьогодення.Дякуємо нашим вихованцям і тренеру, що в такі нелегкі часи займаються легкою атлетикою. І дякуємо нашим захисникам за можливість змагатися.Слава ЗСУ! Слава Україні!