Змагання з легкої атлетики серед закладів ЗЗСО Бродівської громади.

Дата: 29.04.2024 16:58

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.26 квітня 2024 року на стадіоні "Ювілейний" відбулися змагання з легкої атлетики серед закладів ЗЗСО Бродівської громади.Організацію та проведення змагань здійснювала Бродівська спортивна школа.Мета цих змагань - популяризація легкої атлетики серед молоді, залучення школярів до занять спортом, ведення здорового способу життя, підвищення майстерності юних легкоатлетів та відбір вихованців в спортивну школу.Програма змагань включала: біг на 60 м, 300 м, 600м, 800 м, стрибки в довжину з розбігу та естафета 4х100м.Вік учасників від 2008 р.н по 2012р.н та мол.В змаганнях брали участь 11 шкільних команд.Переможців та призерів нагороджували грамотами та медалями Бродівської ДЮСШ.Вдячні всім, хто долучився до проведення цих змагань після п'ятирічної перерви.Дякуємо Богу за чудову погоду. І все пройшло без повітряної тривоги. Низький уклін нашим мужнім воїнам за мирне небо.Слава ЗСУ! Слава Україні!