"Дитяча ліга" ДЮСШ м. Броди - "Панчери" м. Львів.

Дата: 30.03.2024 19:42

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.30.03.2024р., субота, виїздна гра в м. Львів.Чемпіонат Львівської області з волейболу "Дитяча ліга" серед юнаків 2007р.н. та мол., зустрічалися команди ДЮСШ м. Броди та "Панчери" м. Львів.Гра була не дуже напруженою саме для нашої команди. Хлопці грали в своє задоволення. В третій партії, супернику навіть вдалося взяти гру в свої руки, випереджаючи наших гравців по очках. Але тренер взявши хвилину, налаштував вихованців, що четверту партію грати не варто. Отже, рахунок 3:0 (25:22; 23:25; 27:25) і перемога наша. Юнаки з хорошим весняним настроєм повертаються додому.Дякуємо приймаючій стороні за дружню зустріч.Вдячні відділу освіти за наданий автобус "Школярик", адже можемо комфортно виїжджати на ігри.Низький уклін нашим мужнім захисникам за мирне небо і можливість змагатись. Слава ЗСУ! Слава Україні!